Superonline Yerine Getirilmeyen Vaad

Meriç D. |

2 yıldan fazla süredir müşterinizim. ADSL hizemetinizden çok memnun olduğum için apartman arazimize kurulan fiber optik kutusu neticesinde 30/12/13 tarihinde Fiberonline üyeliğine geçtim ve ''Samsung Galaxy 3 tablet '' kampanyasına katıldım. 2. kez 24 ay abonelik vaat ettim; fakat sözleşme tarihimden 1 ay geçmesine rağmen hala sözleşmeli alacağım olan ''Samsung Galaxy 3 tablet '' tarafıma iletilmedi.

Sözleşmeniz kusurlu hale düştüğü için 1 aylık fatura indirimi mi gerçekleşecek. Bunun yanında sözleşmeli hakkım olan ''Samsung Galaxy 3 tablet '' tarafıma ne zaman teslim edilecektir.
not: standart oyalama cevabı olan ''bayiye yönlendirme'' yapmadan kurumsal ilginizi bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meriç D.
  19 Şubat
  18:46

  hala somut 1 adım yok ; 30/12/13 tarihinde imzaladığım sözleşmeden vaat edilen '' #samsung galaxy 3 tablet '' tarafıma iletilmedi. Sözleşme imzalama sebebim ''samsung markasıdır '' sözleşmenizi yerine getiremeyeceksiniz; tazmin talep ediyorum.

 • Meriç D.
  14 Şubat
  11:02

  hala somut bir adım atılmadı ; üstüne üstlük daha da kötü , 2 yıldan fazla adsl üyeliğinden sonra fiber bağlantı işlemlerinde hata yapıldığı için 200 tl lik 1 de fatura çıkartıldı. İnanılmaz başarısızlık !!!!

 • 03 Şubat
  20:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE