Superonline Yerine Getirilmeyen Taahhüt

Kerim G. |

28 şubat 2014 itibarı ile 8 mb kullandığım paketten 2 yıl taahhüt verip 16 mb pakete geçiş yaptım. Geçiş yapmadan önce teknik servisiniz tarafından mevcut altyapımın 16mb. hızı desteklediği bilgisi verildi ve sisteme bu şekilde tanım ve giriş yapıldı. Fakat hız artırımı gerçekleştirildiğinde internet bağlantımda belirli sürelerde kopma meydana gelmeye başladı. 03.03.2014 tarihli görüşmemde altyapı kontrolü için personel gönderildiği bilgisi verildi.

Yapılan kontroller sonucunda aslında altyapımın 16mgb. desteklemediği en fazla 8mb desteklediği bilgisini aldım. Sonuç itibariyle bana taahhüt ettiğiniz 16 mb hızı yerine getirememiş durumdasınız. Söz konusu durumun çözülmesini rica ederim.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerim G.
  09 Mart
  12:32

  Kampanya bilgisi vermek için günde 3 4 defa arayıp, şikayet bildirdiğim anda,gün boyunca yanımda olan cep telefonuma ulaşamadığını bana sms yoluyla bildirecek kadar kurumsallıktan uzak bir firma. Sorunumu hala çözemediler

 • Kerim G.
  05 Mart
  19:38

  Kampanya bilgisi vermek için günde 3 4 defa arayıp, şikayet bildirdiğim anda,gün boyunca yanımda olan cep telefonuma ulaşamadığını bana sms yoluyla bildirecek kadar kurumsallıktan uzak bir firmasınız. Sorunumu hala çözemediniz.
  Bilginiz olsun. Yoksa bi şikayet daha girmek zorunda kalıcam.

 • 05 Mart
  14:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE