Superonline Yerine Getirilmeyen Sözler!

Tuncay K. |

Halihazırda Vodafone Net abonesi iken internet yavaşlığı nedeniyle (1.5-2 mbps) 30.09.2015 tarihinde Superonline firmasının sizin portunuzu değiştiririz, modem veririz ve size 16 mbps internet sağlarız vaadiyle geçiş yaptım. Fakat alt yapım desteklemesine rağmen aynı sorunlar burada da devam etti. Önceleri 4.5 mbps civarını gören internet hızı 10.10. 2015 tarihinde 2 mbps'ye düştü. Abone olana kadar alt yapınız yüksek hızı destekliyor denilip, abone olduktan sonra yapacak bir şeyimiz yok diyorlar ve üstüne üstlük daha fazla ücret alıyorlar. Bir de "size verilen söz sadece sözlü olarak yapılmış bir vaat olduğu için bir şey yapmayız" diyerek kurumsallıktan iyice uzaklaşıyorlar.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  13:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Kontrollerimiz sonrasında müşterimizin yaşadığı hız sorunu hakkında kendisine bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 14 Ekim
  13:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE