Superonline Yerine Getirilmeyen Kampanya Şartları!

Murat Y. |

Evimde Superonline kullanmaktaydım. İş yerimde de Superonline kullanmak istedim internetten başvuru sonucu internet ve telefon kampanyasına katıldım. Katıldım katılmasına da iş yerimi açtım tahsis edilen numarayı internet ortamına iş yerimin camlarına reklam amaçlı yazdırdım fakat nasıl bir telefondu nereden geliyor anlamış değilim.

Müşteri hizmetlerini aramaktan aynı şeyleri dinlemekten bıktım. Kimsenin kimseden haberi yok. Müşteri temsilcileri her aradığımda yöneticimize iletiyoruz konuyla hemen ilgilenecekler cevabını veriyorlar ama aradan günler haftalar geçiyor ne arayan ne soran var. Kimi temsilci cihazınız Ö*** eletronikte gidip alın diyor odada yok bıktım artık sayın Superonline yetkilileri.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  14:22

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 02.06.2015 14:15:50 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 02 Haziran
  12:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE