Superonline Yeniden 2 Yıllık Sözleşme İstiyor

Gökhan S. |

2013 yılı Nisan ayında 2 yıllık Fiber internet bağlantısı yaptırdım. 2014 yılı Şubat ayında yeni bir eve taşınmak zorunda kaldım. Yeni evimde Fiber bağlantı yok ve yok olduğu için Yalın ADSL kabulümdür. Ancak yeniden sözleşme yapılmak isteniyor, üstelik 2 yıllık olarak. Öncelikle bu iki ev arası 200 metre mesafede, öncelikle altyapınızı düzenlemeniz gerekiyor.

Ardından şunu belirteyim. Neden tekrar 2 yıllık sözleşme imzalamak zorunda olayım. Ben kabul ediyorum da, siz niye kabul etmiyorsunuz ? Ne kadar sözleşme sürem kaldıysa, devam edin. Daha fazlasını istemiyorum.

Böyle bir uygulama olabilir mi ?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  21 Mart
  15:24

  Günler geçti, ne gelen var, ne giden, ne arayan var, ne soran. Şimdi Bilgi Teknolojileri Kurumu'na, BİMER ( Başbakanlık İletişim Merkezi ) üzerinden şikayet kaydı açacağım. Artık burası son nokta...

 • Gökhan S.
  13 Mart
  11:58

  Beni aradılar, yine 24 ay sözleşme yapabileceklerini yinelediler. Fiber çekilmesi konusunda bayilerine çağrı açacaklarmış. Sonucu bekliyorum.

  Bakın insanlar sizden "internet hizmeti" satın alıyor. Fiber, ADSL, Uydu, 3G felan ne olduğu müşterilerinizi ilgilendirmez. Bu sebepledir ki lütfen Fiber çekemeyecekseniz, yeniden sözleşme yapmaksızın, üyeliğimize devam edelim. Yani anlamıyorsunuz ama, zaten insanlar internetsiz duramıyor. Bu tip yaptırımlarla müşteri kaybediyorsunuz. Ya sen zaten beni elinde tutuyorsun. 2 yıl sonunda hizmetini iyi yapmışsan zaten sana geleceğim. Niye bu amaç ?

 • 12 Mart
  13:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE