Superonline Yeni Üyeliğin 15 Günde Başlatılamaması!

Samet K. |

14.06.2016 tarihinde Turkcell Superonline çağrı merkezini arayarak Yalın ADSL + Alo Yaz Fırsatı kampanyasına rakip firmadan internet ve telefonum taşınması için abone oldum. İşlemlerimin hemen başlatılacağı bildirildi. Sözleşme 17.06.2016'da elime ulaştı imzaladım buraya kadar sıkıntı yok. Daha sonra ne arayan ne soran var güya 1-2 içinde modem de teslim edilecekti. Az önce üyelik işlemlerimi yürüten Jade İletişim'le görüştüm.

Telefonumun taşınamadığını (Türk Telekom izin vermiyormuş) sadece internet hizmeti verebileceklerini söyledi. Böyle şey olabilir mi? Başvuru sırasında tüm taşıma işlemlerini kendilerinin yapacağını taahhüt edip, sonra yapamıyoruz demek nasıl bir şey? Ben de üyelik başvurumu iptal ettirdim. Olan 2 haftama oldu, boşu boşuna bekledim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  12:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.06.2016 12:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Haziran
  13:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE