Superonline Yeni Sözleşme Uzatılması ve Yüksek Ücretlendirme!

Melih Oğuz Ö. |

Kasım ayında bitecek olan taahhütümü ekim ayı sonunda müşteri hizmetlerini arayarak uzattım. Bana ilk 12 ay 49 TL'den sonraki 12 ay 59 TL'den faturalandırılacaksınız diye bilgi aktarıldı. Fakat kasım ayı faturam 70,30 TL geldi. Bu fatura ile ilgili defalarca müşteri hizmetlerini arayıp düzeltilmesini söylememe rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Şikayetim hala beklemektedir bilgisi verildi. Fazla gelen faturamı ödemiş bulunmaktayım. Devir artık teknoloji devri 45 günde bir şikayet çözüme kavuşmaz mı siz yetkililere sormaktayım. Bu yanlışın bir an önce çözülmesini ve en kısa sürede tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum. Yeter artık sıkıldım müşteri hizmetlerini aramaktan.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  16:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.12.2015 16:45'te görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Aralık
  15:24

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE