14 Haziran 2016

Superonline Yeni İnternet Aktivasyonu ve Kurulumu.

30.5 tarihinde 4 4'lük tarifeye geçiş yaparak T*** aboneliğimi iptal ettim. Superonline başvurudan itibaren maksimum 7 iş günü içerisinde aktivasyon mesajı alacağımı ve maksimum 48 saat içerisinde de kurulum ile ilgili randevu vereceklerini iletti.

Bugün 13.06 maksimum 7 iş günü de 48 saat te fazlasıyla geçti ve ben sürekli müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almaya çalışıyorum kayıt oluşturuyorum aciliyet ile ilgili ve geri dönüş rica ediyorum. Ama maalesef ki daha hizmet almaya bile başlamadan gerçekten midem bulandı.

Koskoca Turkcell Superonline'in müşteri memnuniyeti bu mudur? Nasıl bir sistem var? Eğer bölgesel bir sorun var ise bununla ilgili bilgi verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Gerçekten olur da kurulum yapılır ise alacağım internet hizmetini çok merak ediyorum. Yaşanılan gecikmeden dolayı cep telefonlarımızdan kullandığımız interneti kim ödeyecek? Çok çok acil destek rica ediyorum.

Zeliha 99 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi21 Haziran 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi20 Haziran 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 20.06.2016 16:14'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Superonline Temsilcisi14 Haziran 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön