Superonline Yeni İnternet Aktivasyonu ve Kurulumu.

Zeliha A. |

30.5 tarihinde 4 4'lük tarifeye geçiş yaparak T*** aboneliğimi iptal ettim. Superonline başvurudan itibaren maksimum 7 iş günü içerisinde aktivasyon mesajı alacağımı ve maksimum 48 saat içerisinde de kurulum ile ilgili randevu vereceklerini iletti.

Bugün 13.06 maksimum 7 iş günü de 48 saat te fazlasıyla geçti ve ben sürekli müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almaya çalışıyorum kayıt oluşturuyorum aciliyet ile ilgili ve geri dönüş rica ediyorum. Ama maalesef ki daha hizmet almaya bile başlamadan gerçekten midem bulandı.

Koskoca Turkcell Superonline'in müşteri memnuniyeti bu mudur? Nasıl bir sistem var? Eğer bölgesel bir sorun var ise bununla ilgili bilgi verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Gerçekten olur da kurulum yapılır ise alacağım internet hizmetini çok merak ediyorum. Yaşanılan gecikmeden dolayı cep telefonlarımızdan kullandığımız interneti kim ödeyecek? Çok çok acil destek rica ediyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  09:16

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 20 Haziran
  16:14

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 20.06.2016 16:14'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 14 Haziran
  09:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE