19 Ağustos 2016

Superonline Yeni Hizmet Alamama Sorunu!

Superonline kullanıcısıyım, yeni bir abonelik oluşturmak için call center ile görüşmemde sitede var olan Fiber alt yapıyı göremediklerini, bayilerin alt yapıyı kursalar da kendileri satış yapmak için bunu geç bildirdiklerini, bayi kanalı ile abone olmamı tavsiye ettiler!

Bayi ''hemen fiber kurulum yapalım ama ilk 3 ay ödemesiz olan kampanyadan yararlandıramayız dedi. Tekrar call center'ı aradığımda ''yapabileceğimiz bir şey yok mail atın'' dediler, maillere 10 gündür cevap yok.

3 kez daha call center ile görüştüm, her görüşme en az 4 farklı kişi ile oluyor ve sonuç 0. Adresi bile bulmaktan acizler, ''adresi bulamıyorum bayiyi ara alt yapı numarasını al'' diyen bile oldu. Acınacak haldeler var olan alt yapılarından haberleri yok, bayi sattığı hizmeti call center satamıyor, bugün daha önce 31 Ağustos'ta biteceği söylenen kampanya bitti, "ne ısrar ediyorsun" dediler. Çözüm için arayan olacak mı?

Aytek 55 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Eylül 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.08.2016 17:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön