Superonline Yeni Abonelikte Koordinasyon Sorunu!

Burçak K. |

Yaklaşık 2 ay önce yalın internet için abonelik başvurusu yaptım. Türk Telekom'a adresim yanlış iletildiği için hat kontrolü gerçekleşmedi. Superonline'a bilgi verdim, acil koduyla!! Telekom'a bilgi verdiklerini söylediler ama Türk Telekom'un dönüşü 20 gün aldı ve adresin hala yanlış olduğunu bildirdiler.

Superonline'ı bir daha aradığımda Türk Telekom sisteminden kontrol ettiklerini adresin yanlış olduğunu düzelttiklerini söylediler. Neden daha önce kontrol etmediklerini sorduğumda ise cevap alamadım. 1 ay daha bekleyeceğimi tahmin ediyorum. Telekom ile koordinasyonları ve süreci hızlandırmak için hiçbir çabaları yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçak K.
  18 Eylül
  17:38

  Tarafıma sorunu çözmeye yönelik herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Önerdikleri çözüm önerisi isterseniz iptal edelim!!!

 • Burçak K.
  10 Eylül
  22:43

  hala bir gelişme sağlayabilmiş değiliz, telefon ile işi acil kodu ile öncelik verilip sürecin hızlandırılacağı bildirildi. 2 hafta oldu maalesef hiçbir ilerleme yok, öncelik verilmese ne olurdu gerçekten merak ediyorum.

 • 02 Eylül
  23:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE