Sadık A. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim.

Superonline Yeni Abonelik Başvurusu!

Sadık A. |

1 hafta önce telefon üzerinden Superonline ADSL başvurusunda bulundum. Müşteri hizmetlerinin cep numaramı yanlış almasından dolayı şahsımla iletişim kurulamadığı için başvurum iptal olmuş. Üniversitesi öğrencisiyim şu an staj görmekteyim ve evde de projelere devam etmem gerekiyor ve ben 1 haftadır bağlanmasını beklediğim internetin, kendi hataları olduğu halde yine 9 iş günü içerisinde bağlanılacağı söylendi. Çağrı merkezinde ki arkadaşa şikayet edeceğimi belirttiğimde ise hiçbir şeyin değişmeyeceğini belirtti. Beni mağdur ettikleri için ve projelerime devam etmem için biran önce internetimin bağlanılmasını istiyorum.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  11:47

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Sadık A.
  15 Ağustos
  11:09

  Teşekkür ederim.

 • 15 Ağustos
  11:06

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.08.2016 10:28’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Ağustos
  10:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE