Superonline Yeni Aboneliğimde İnterneti Taşıyıp, Telefon Hattımı Taşımayıp, İptal İçin İse 186 TL İs

Nuray S. |

Superonline tarafından arandım. Kampanyalarını anlattılar. T*** paket aboneliğim bitmek üzere idi. Ev telefonu ve İnternet için paket teklifte bulundular, Superonline'a geçmek için 19.3.16 tarihinde evimde sözleşme imzalattılar ve hızlıca internetimi aktif ettiler. Superonline 22.3.16'de telefon hattımın taşınması için T***'e başvuruda bulunmuş, aynı gün T*** tarafından onaylanmadığına ve eksik/hatalı bilgi yer aldığına ait Superonline'dan ardı ardına 3 mesaj aldım. Ev telefonumun çalışmadığını fark ettim, T**, T** T*** ve Superonline ile yapmış olduğum görüşmeler neticesinde aslında Superonline'ın sadece interneti T***'ten taşıyabildiği, telefon hattını T**T***'dan alabildiğini öğrendim. Superonline'ın T***'e başvurusu neticesinde T*** Superonline'a devretmiş, ancak Superonline sadece interneti alabilmiş ve telefon hattımı kapatmış. Abonelik iptali için 186 TL istiyorlar..

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  14:23

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 28 Nisan
  09:51

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 28.04.2016 09:50'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Nuray S.
  11 Nisan
  10:07

  Şikayetimin hemen arkasından Superonline tarafından hemen arandım, konu hakkında beni bilgilendireceklerini söylediler. Ama bu güne kadar aranmadım, benim aramalarım da sonuçsuz kaldı. Hala telefon hattım TürkTelekomda, gereksiz yere onu da ödüyorum. Superonlie'a telefon faturası hariç sadece internet fiyatı uygulayın diyorum onu da yapmıyorlar. Hattımı Superonline üstüne de almıyor. Elimi verdim kolumu alamıyorum. Çözüm üretmiyorlar. İptal de edemiyorum.

 • 07 Nisan
  10:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE