Superonline Yazlığıma Nakil Ettirdiğim İnternet Arızasında Kayıtsız Davranıp Mağdur Etti.

Suzan G. |

Yazlığıma Superonline abonesi olduğum interneti nakil ettirdim. Bağlantı sonrası 10 gün sonra arıza meydana geldi ve internetim kesildi. Arıza için müşteri temsilcisini aradım. Maalesef 7 gün boyu internet alamadım sinir harbi yaşadım. Bugün Türk Telekom'dan hatıra binaen gelen görevli arızanın basit bir kablo yanlış yere takılmasından olduğunu söyledi.

Superonline arızayı gelip yerinde görme zahmetinde bulunmayıp mağdur ettiği gibi, biraz önce müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeye göre faturam dada hiçbir düzeltme yapılmayacağını yani tam kullanılmış gibi ödeneceğini bildirdi. Vermediğin hizmetten para almak hangi kitap da yazıyor, faturamın 7 günlük eksik düzenlenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  14:33

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 20 Temmuz
  18:38

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 20.07.2016 18:35'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 20 Temmuz
  17:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE