Superonline Yavaş İnternet Hızı!

Nurcan Tüfekçi A. |

Superonline yetkilisi kapımıza geldi. Kapıda tanıtım yaptılar 15 TL'ye ayda internet hız düşünce 3 MB 'de düşer dediler. Bizde düşündük. Onay verdik geldiler bağladılar. İkinci günün sonunda videolar açılmıyor, internetten asla yararlanamaz duruma geldik. Bize gelen kişiyi aradım.

Genel merkezi arayın format atsınlar dedi. Genel merkezi aradım 59 TL bir paket önerdi. Şimdi ben kapımda. Kandırılmış oldum, şu an da 5 gün oldu bağlanalı. İstemiyorum. Alın modeminizi dedim 179 TL para istediler. Hiç yakışmadı, Superonline ismine güvendim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  12:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.07.2016 12:16’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Temmuz
  10:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE