Superonline Yardımdan Çok Zarar Sağladı!

Bora K. |

Pazartesi günü yükleme hızımı arttırmak için aradığımda indirme hızımın da düşük olduğunu gördüm, bana bir problem olduğunu, 24 saat içerisinde ekipler tarafından çözümleneceği söylendi. Modeme baktığımda internetimin olmadığını gördüm.

Dün müşteri hizmetlerinden arandığımda telefon kutusu ile evde bulunan internet bağlantı noktası arasındaki kablonun bozuk olduğu söylendi. Bende kablo değişimi için usta çağırdım. Usta kabloyu değiştirmeden bağlantı problemimi çözdü, çünkü gelen ekip kutudaki bağlantıyı yanlış yapmış. Böylece boşu boşuna 30 TL vermiş oldum, telefon görüşmesi için harcanan parayı söylemiyorum bile. Önceki problemle birlikte bu ay 4 gün internet olmadı. Zararımı karşılasınlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  13:13

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"