Superonline Yapılmayan Geçiş İşlemi.

Necdet Burak A. |

Yaklaşık 2 ay önce tablet kampanyası ile paketimi yükselttim ve ev telefonumu Superonline'a taşıdım, telefonda konuştuğumuz kişi eve gelecek kağıtlar imzalandıktan sonra otomatik olarak Türk Telekom aboneliğinin sonlanacağını ve Superonline'a taşınacağını söylemişti Şu an iki aboneliğimde aktif ve ikisinden de fatura geliyor, bayiyi aradım kontrol edip geri döneceğini söyledi fakat yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen geri dönmedi, yapılan yanlışın düzeltilmesini istiyorum, Türk Telekom yaklaşık 60-70 TL fatura yansıtmış, ücretlerin geri ödenmesini ve Türk Telekom aboneliğimin sonlandırılmasını istiyorum. Superonline'ı aradım yardımcı olmadılar, bu sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necdet Burak A.
  12 Ocak
  09:10

  Merhaba, yaklaşık 2 ay önce Superonline kampanyası ile tarifemi yükselttim, telefonda ki bayanla konuşurken internet hızım AKK yükseltilecek ve Türk Telekom'da bulunan ev telefonum super online'a taşınacağı üzerine anlaşmıştık fakat superonline Türk Telekomdaki numaramı taşımamış ve kendisi Superonline'a ait bir numara açmıştır, ben bu şekilde talimat vermemiştim, şu an iki sağlayıcıdan'da fatura gelmektedir, resmen kazıklandım, Superonline ile görüştüğümde ücret iadesi yapamayacaklarını söylediler, kendi suçlarını resmen bizim üzerimize yıktılar, şikayetçiyim gerekirse mahkemeye gideceğim. Yıllardır Superonline kullanıyorum gerçekten yazık!

 • Necdet Burak A.
  08 Ocak
  16:37

  hiçbir şekilde yardımcı olunmadı, talimatlarımın dışında işlem yapıldığını, numaramı taşımak yerine yeni numara açıldığını öğrendim, ve şu an dolandırılmış durumdayım, mağduriyetimi gidermek için hiçbir şey yapmıyorlar.

 • 08 Ocak
  16:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.01.2016 16:30'da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Ocak
  11:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE