Superonline Yapılan İşlemdeki Uygunsuzluk!

Kadir Ali K. |

Turkcell Superonline kampanyaya başvurdum onaylandı. Bir hafta sonra montaj yaptılar. Evde bulunan yaşlı insana çalışmayan sistemi çalışıyor diye formları imzalattılar fakat çalışmıyor... Telefonlarımı bakım onarıma yönlendiriliyor ama çözüm üretmeye gelince ararız deyip telefonu kapatılıyor. Bu konuyla yetkili ilgili kişileri isteyince telefonumu başka başka hatlara yönlendirilip oyalıyorlar ama çözüm yine beklemede çözüm gene yok..

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Ali K.
  25 Mart
  09:47

  Arkadaşlar bu iletişim ve internet şikayetlerini iletişim bakanı veya sekreterleri, danışmanları incelemiyorlar mı. Takip etmiyorlar mı bu nasıl iştir. Merak ediyorum... .?

 • Kadir Ali K.
  25 Mart
  09:06

  Neyi paylaşayım ki telefonuma bile yetkiliyim deyip çözüm üretemeyen insanlar çıktıktan sonra örneğin: cihan bey, batuhan bey ve başka şefle görüştüm olmadı. Şikayet için üst mevkilerini istedim telefonu yüzüme kapattılar... .?

 • Kadir Ali K.
  24 Mart
  10:58

  Yalandan kim ölmüş ki sorunum halen çözülmedi üstelik arıza konusunu Telekom ile Superonline arasında paslaşıp arıza konusunu aboneye yansıtmakla çözüm üretiliyor. Oysa ortada ne yapılan iş var ne de işi tamamlayacak personel... ... .

  Ay gelince fatura ödemesi isterler ve sürekli müşteri hizmetlerini arayın derler arayınca da sürekli bir yerlere yönlendirirler... ... .

  Karşınıza yetkili birini bulamasınız. Ben bu iletişim şeklinden bıktım... . Arıyoruz ama çözüm yok dönüp te arayan da yok telefon faturası ile olan bize oluyor... ...

 • 23 Mart
  16:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE