Superonline Yapılamayan Taahhüt!

Canan Ü. |

Şubat ayında Yalın ADSL'e geçiş için arandım ve hemen akabinde sözleşmemiz bitti. Ne yalın ADSL'e geçebildim ne de sözleşme yenilendi. 1 aydır düzenli aramalarıma rağmen çözüm birimi sizi arayacak diye tarih erteliyor, geri dönüşte yapılmıyor. Sistemsel bir sorun olduğunu söyleyip oyalıyorlar. Bu arada da ben 54 TL olan faturama taahhütsüz olduğum için 77 ve 83 TL ödeme yapmak zorunda kalıyorum. 2007 Kasım ayından beri müşterisi olduğum, T** zamanlarından beri kullandığım Turkcell Superonline'ın beni taahhüt altına alıp, faturamdaki fazla tutarların geri iade edilmesini istiyorum. Zaten T** T*** altyapısı kullanılmakta fiber olmadığından, herhangi bir servis sağlayıcı da bu hizmeti verebiliyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  11:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.05.2016 11:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 04 Mayıs
  09:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE