09 Aralık 2015

Superonline Yanlış ve Düzeltilemeyen Fatura.

Daha önce defalarca şikayet formu oluşturup aramama rağmen hala sonuçlanmayan şirketiniz elemanı tarafından yanlış oluşturulan paketim yüzünden oluşan kota aşım ücretleri faturamın düzeltilmemesi, doğru fatura hala yollanmadığı için faturamı ödeyememiş olmam ve kendi hatanızdan ötürü benim internetim hızımın düşürülmesinden şikayetçiyim.

Faturamın en kısa zamanda düzeltilip internet hızımın eski haline dönmesini, internet hızım haksız yere düşürüldüğünden beri kullanamadığım internetimin de faturama yansımamasını ve en az 10 kere yarımşar saatten aradığım çağrı merkezi dakikalarımın da hattıma iadesini istiyorum.

Asli 33 Okunma

Cevaplar

  • Asli11 Aralık 2015

    Daha önce defalarca şikayet formu oluşturup aramama rağmen hala sonuçlanmayan şirketiniz elemanı tarafından yanlış oluşturulan paketim yüzünden oluşan kota aşım ücretleri faturamın düzeltilmemesi, doğru fatura hala yollanmadığı için faturamı ödeyememiş olmam ve kendi hatanızdan ötürü benim internetim hızımın düşürülmesi. Faturamın en kısa zamanda düzeltilip internet hızımın eski haline dönmesini, internet hızım haksız yere düşürüldüğünden beri kullanamadığım internetimin de faturama yansımamasını ve en az 10 kere yarımşar saatten aradığım çağrı merkezi dakikalarımın da hattıma iadesini istiyorum.

  • Superonline Temsilcisi10 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.12.2015 14:28 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi09 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön