30 Haziran 2016

Superonline Yanlış Tarifeye Geçirilmesi!

Dört dörtlük paketler VDSL/yalın VDSL kampanyası turbo 4 GB 50 Mbps'ye kadar limitsiz, 200 GB AKK tarifesine geçmemi ısrarla belirtmeme rağmen, turbo 4 GB 35 Mbps'e kadar limitsiz 100 GB AKK tarifesine geçirildim.

Ben bu tarifeye geçmeyi istemedim diye söyledim ve bana bir ay sonra istediğiniz tarifeye geçiş yapabiliriz dendi. Ben bir ay bu tarifede kalmak, benim olmayan bir hatanın cezasını çekmek istemiyorum.

Metehan 73 Okunma

Cevaplar

 • Metehan02 Temmuz 2016

  Bugün de iki kere aranmışım ancak 79 mbite kadar internetin geldiği evimde Turkcell çekmiyor ve arandığımı mesaj ile öğreniyorum. Dediğim gibi öğleden sonra aransaydım dışarıda konuşabilirdim.

 • Metehan01 Temmuz 2016

  Dün müsait olmadığım bir zamanda arandım ancak ondan sonra arayıp konuştum aşağıda yazdığım gibi öğleden sonra arayabilirsiniz her gün müsaitim.

 • Superonline Temsilcisi01 Temmuz 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Metehan30 Haziran 2016

  Arayıp konuştum 49 dakika süren konuşma sonunda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye cevap aldım. Yapılmasını istediğim tek şey Superonline çalışanları tarafından yanlış yapılan bir işlemin düzeltilmesiydi. Dünden beri birçok kez aradım. Bugün sonunda işlemi gerçekleştirebilecek birisiyle konuşabildim ancak o da istediğim tarife bilinmeyen bir hata yüzünden gözükmüyor dedi. Sonuç olarak bir ay beklemeniz gerekiyor dediler. Benim olmayan bir hata yüzünden bir ay bekleyemem, aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dedikten sonra iptal birimi ile konuştum. Onlar da teknik bir arıza nedeniyle iptal isteğinizi gerçekleştiremiyorum, Superonline merkezine gitmeniz gerekiyor dedi. Daha ne yapmalıyım?

 • Superonline Temsilcisi30 Haziran 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 30.06.2016'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi30 Haziran 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön