Superonline Yanlış Kesilen Hesap ve İadesi.

Maksat K. |

Eski bir Turkcell Superonline kullanıcısıyım. Kiracı olmam ve taşınmam sebebi ile aboneliğimi iptal ettirmek zorunda kaldım. Aradan geçen 1 yıldan çok süreden sonra Superonline yetkilileri 4 Mart 2014 tarihinde aradılar. Abonelik iptal sırasında fazla kesinti yaptıklarını ve bana iade edeceklerini belirttiler.

Doğrusu sevindim. Üç haftaya kadar paramın iade edileceğini söylediler. Bugün tam 7 hafta doldu. Birkaç defa aradım, işleminiz devam ediyor, bilgi vereceğiz dediler. Aradan geçen sürede ne arayan ne de soran oldu. Mecburi abonelik iptalinde ceza uygulayarak parasını peşin alan firma, kendi hatasından dolayı oluşan iade işleminde neden bu kadar yavaş davranmaktadır?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Maksat K.
  05 Mayıs
  22:59

  Evet sayın Türkcell Superonline. bugün iki ayı geride bıraktık. Oysa böyle basit sorunu 3 haftaya kesin çözeceğinizi iddia ediyordunuz?! Şimdi ne arıyorsunuz ne de herhangi bir bilgi veriyorsunuz. Paramın üstüne yatmak istiyorsanız en azından açık açık söyleseniz bari...

 • Maksat K.
  01 Mayıs
  22:45

  Bu şikayietimden sonra sözkonusu şirket önce telefon etti açar açmaz yüzüme kapattı, sonra aradık ulaşamadık, işleminiz devam ediyor ve kısa sürede çözülecek diye mesaj attılar. Tabiki aradan geçen süre içerisinde hiçbir şey çözülmedi.

 • 16 Nisan
  14:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE