Superonline Yanlış Giriş!

Semra Dağlar Ö. |

TTNET aboneliğimiz varken kapı kapı dolaşan Superonline çalışanları 3 ay ücretsiz internet ayrıca Telekom'a ait varsa taahhüdümüz ödeyeceklerini söylediler. Ancak daha 3 ay olmadan ilk ayda fatura kesildi. Yanlış giriş yapıldığını bu nedenle faturayı ödememiz gerektiği söylendi.

Kendi çalışanlarının yanlış girişinin faturasını neden biz çekelim. İkilemim bir an önce düzeltilmesini istiyorum. Yıllardır TTNET kullanıcısıydım hiç böyle bir durumla karşılaşmadım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  16:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.07.2015 17:10 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 02 Temmuz
  11:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE