Superonline Yanlış Faturada Israr!

Mümin M. |

Turkcell Superonline'da devam eden fiber internetimi, taşınacak olduğum yerde fiber altyapı olmadığı için, 12 Haziran 2013'de modemimi teslim etmek suretiyle yalın ADSL'e taşıma başvurusunda bulundum. Geçiş işlemi 23 Temmuzda sonlandı. İşim gereği sürekli interneti kullanmak zorunda olmamdan ötürü bu sürede ciddi mağduriyet yaşadım.

Ancak buna rağmen tarafıma haziran için 1, Temmuz için de 2 tane fatura kesilip gönderilmiş. Oysaki konuyu kendilerine defalarca izah ettim ve kendileri de böyle bir durum söz konusu ise mutlaka gereken yapılarak kullanmadığım döneme ait faturamın iptal edileceğini bildirmişlerdi. Bugün aradığımda ise ilgili süre zarfında da faturalandırılmam gerektiği söylendi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mümin M.
  22 Ekim
  17:53

  bu sorunum hala devam ediyor. En son telefon görüşmesinden sonra yine inceleme yapılarak size bilgi verilecek denildi fakat geri dönüş alamadım. Tabi bu sırada tarafıma hala fatura gönderiliyor ve ben de hala ödemiyorum çünkü kullanamadığım internetin ücretini ödemek hiç adil değil.. önce bu problem çözülüp sonrasında faturalanmaya geçilmesi lazım. Gerekirse hizmet alınmayan süre zarfı verilen tahhüt süresinin sonuna ek olarak eklenebilir; bu konuda bneim açımdan sorun yok zaten en başından beri. Ama hizmet vermeden ücret talep etmek hiç adil bir davranış olmuyor.

 • 12 Ağustos
  11:19

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE