Superonline Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Recep Ç. |

TTNET kullanıcısıydım. Telefonda Superonline geçersem 24 ay taahhütle ilk 6 ayı ücretsiz bir tarife teklifi yaptılar. Kendisine TTNET ile taahhüdüm olduğunu defalarca söyledim kendisi de defalarca "Superonline taahhüt bozma bedelini karşılıyor" dedi bende kabul ettim ama tabiki de olan oldu Superonline taahhüt bozma bedelini ödemedi. TTNET'ten gelen 400 liralık faturayı tek seferde ödedim.

Kendilerine ses kaydının incelenip aboneliğin iptal edilmesini TTNET ile devam etmek istediğimi söyledim ve aldığım cevap manidar ; R**** bey "O görüşme kayıt altına alınmamış" aboneliği iptal ettirmek istiyorsanız taahhüt iptal bedeli ödemeniz gerekmektedir.
Demek Superonline bu işlere de başlamış.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Ç.
  07 Ekim
  15:11

  Sonuç yok tabikide:) dolandırıcılar sizi

 • Recep Ç.
  02 Ekim
  11:20

  Şikayetin 2. kısmı yorumdadır. onu da incelemenizi tavsiye ederim

 • Recep Ç.
  01 Ekim
  14:21

  Merhabalar

  3812295 ilanındaki gibi dolandırıldıktan sonra aboneliğimi iptal ettirmek için gerekli adımları izledim. Modemi iadesini bana söyledikleri kargoyla yaptım ve Superonline'dan içerisinde modem ücreti olan son faturam geldi. Kendileriyle görüştüğümde sistemde modemin iadesi yapılmadı olarak gözüküyor denildi. Kargo takibi yaptım ve "Kargonuz 06/03/2015 tarihinde saat 08:48 teslim edilmiştir. Teslim alan Superonline yetkilisi: zehra er. ". Kendilerine mail ile kargo kodunu gönderdim. Genede "sistemde iade alınmamış gözüküyor ödeyeceksiniz" dediler ve kapattılar.
  Bende ödemedim.
  Şuanda hakkımda icra davası açmışlar.
  Gidip şubeden kargo makbuzunu temin ettim ve mahkeme gününü bekliyorum

 • Recep Ç.
  29 Eylül
  18:42

  Ayıp

 • 28 Eylül
  15:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE