Superonline Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

İbrahim B. |

Yaklaşık 6 ay önce Superonline abone olmak için aradım karşımdakilere şimdi abone olsam da 1 kaç ay sonra nakil yaptırmam gerektiğini söyledim ve şu cevabı aldım bulunduğunuz bölgede fiber yoksa ADSL den aynı şartlarla yararlanırsınız dedi ve birkaç soru daha abone olduk keşke olmaz olaydım.

Nakil için başvurunca fiber olmadığı için ADSL vereceklerini ve bazı eksilerinin yanında fiyatta 10 TL farklı ve yeni taahhüt verecekmişim dedim abone olurken böyle demediniz o şahsın konuşması kendilerini bağlamazmış. O zaman bir daha ki sefere kimin sözü geçerli ise onunla anlaşma yapalım. Ben sözümde duruyorum sizde sözünüzde durun ve aynı fiyattan ve aynı taahhüt üzerinden verin.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim B.
  21 Ocak
  11:01

  şikayetimde haklı bile olsam firmayı bağlamazmış yani müşteri hizmetlerinden aldığımız cevaplar boşa imiş. Allahtan gittiğim yerde adsl de yoktu ve sözleşmeyi bedelsiz fesh ettiler

 • 11 Aralık
  10:42

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"