Superonline Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Can Okan D. |

Takip Numarası: 23562950 numarası ile şikayetim bulunmaktadır. Superonline telefondan yönlendirme yapılabileceğini belirtti ve abone oldum. Bu yanlış bilgilendirme sonucu 401.50 TL ödeyerek kablonet'teki hizmetimi kapattırdım. Ödeme ile ilgili olarak bana iletilen elektronik faturayı da size ilettim. Hala benden önlü arkalı olarak ödediğim 401.50 faturanın önlü arkalı çıktısı isteniyor. Hem hata yapıp hem de müşteriyi süründürmek bu olsa gerek.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Okan D.
  15 Aralık
  15:33

  Alakasız bir cevap olmuş. Sorunum su: Mevcut internet aboneligimi Superonline\' in vermis oldugu bilgi dogrultusunda iptal ettirdim. Bana superonline yetkilisi telefonda kayıtlardan da gorulecegi uzere \"Superonline telefonlarından baska telefonlara yonlendirme yapılabilecegi\" bilgisini verdi. Bunun üzerine Superonline\' a uye oldum. Uydunetteki aboneligimi kapattırdım.
  Superonline daha sonra yonlendirme yapılamadıgını bana iletti. Bu problemden dolayı zararımın karsılanmasını talep ediyorum. Umarım acik ve anlasilir olmustur.

 • 10 Aralık
  01:12

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"