09 Aralık 2014

Superonline Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Takip Numarası: 23562950 numarası ile şikayetim bulunmaktadır. Superonline telefondan yönlendirme yapılabileceğini belirtti ve abone oldum. Bu yanlış bilgilendirme sonucu 401.50 TL ödeyerek kablonet'teki hizmetimi kapattırdım. Ödeme ile ilgili olarak bana iletilen elektronik faturayı da size ilettim. Hala benden önlü arkalı olarak ödediğim 401.50 faturanın önlü arkalı çıktısı isteniyor. Hem hata yapıp hem de müşteriyi süründürmek bu olsa gerek.

Can 105 Okunma

Cevaplar

  • Can15 Aralık 2014

    Alakasız bir cevap olmuş. Sorunum su: Mevcut internet aboneligimi Superonline' in vermis oldugu bilgi dogrultusunda iptal ettirdim. Bana superonline yetkilisi telefonda kayıtlardan da gorulecegi uzere "Superonline telefonlarından baska telefonlara yonlendirme yapılabilecegi" bilgisini verdi. Bunun üzerine Superonline' a uye oldum. Uydunetteki aboneligimi kapattırdım. Superonline daha sonra yonlendirme yapılamadıgını bana iletti. Bu problemden dolayı zararımın karsılanmasını talep ediyorum. Umarım acik ve anlasilir olmustur.

  • Superonline Temsilcisi10 Aralık 2014

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön