Superonline Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Mithat K. |

İlgili firma binanıza Superonline fiber internet geldi bize geçin cayma bedeli ve diğer cezaları ödeyelim diyor ama bunu siz ödedikten sonra biz sizin faturanızdan düşelim demiyorlar. Buna itiraz edince de ilgili bayi Superonline iletişim merkezini arayın diyor iletişim merkezini arıyorum iptal birimine bağlıyor jet motoru bağlamış bir çalışan çıkıyor ne konuştuğu anlaşılmayan en son diyor ki ilgili bayiye gidip iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kadar kötü bir hizmet anlayışı olan başka bir firma olamaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mithat K.
  06 Temmuz
  01:55

  Bu kadar zihniyeti kötü bir firma daha görmedim insanları eksik bilgilendiriyorsunuz yetmiyormuş gibi birde 360 TL buna modemi yolladığım halde modem ücretini ekliyorsunuz. İnsanları mağdur ederek mi zengin mi oluyorsunuz

 • Mithat K.
  14 Haziran
  00:57

  Superonline yetkililerine sesleniyorum işletmeleriniz vasat bir şekilde size müşteri kaybettiriyor insanları mudur ediyorsunuz bayilik verdiğiniz firmaları hiç mi denetlemiyorsunuz. İnsanlara yanlış bilgiler vererek abone ettiriyorlar sonra suçlu abone olan kişiymiş gibi Superonline müşteri hizmetlerindeki çalışan kişiler size iptal ederseniz şu kadar iptal bedeli ödersiniz diye cevap alıyorsunuz zaten bayilik verdiğiniz kişiler tarafından mağdur edildik bide suçlu bizmişiz gibi size şu kadar fatura edilecek diyorsunuz ayıp ayıp bu kadar kötü bi hizmet anlayışı olamaz.

 • 11 Haziran
  11:01

  Sizi 11.06.2015 11:57'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 10 Haziran
  17:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE