Superonline Yanlış Bilgilendirme ve Yüksek Bedelli Tarife Uygulanması!

Şengül Ş. |

10***** Digiturk - 56**** Superonline müşterisiyim. Kullanmakta olduğum Digiturk- Superonline ortak kampanyasında aylık 59,90 TL bedelle Digiturk ve internet hizmeti talep etmemize rağmen tarafımıza üst paketten tanımlama yapılarak aylık 82 TL internet tanımlanmıştır. Bu yönde bugüne kadar defalarca kota ve hızın talebimiz doğrultusunda düşürülmesi ve yanlış bilgilendirme sonucu hatanın düzeltilmesini talep etmemize rağmen gereği yapılmamış çözüm sağlanmamıştır. Talebimiz 25mbs hızında aylık 75 GB AKK ile 59,90 TL toplam fatura bedelli tarife olmasına rağmen istediğimiz şekilde işlem yapılmamaktadır. Bu yönde Turkcell ve Digiturk çözüm bulmak yerine tarafımızı sürekli oyalamaktadır. Kanun gereği cayma bedeli ve başkaca bir ödeme zorunluluğumuz olmaksızın feshetme hakkımız mevcuttur. Fesih hakkı kullanımımız da bu yol ile zorlaştırılmaktadır. İşlemin acil gereğini talep ediyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  11:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.09.2016 11:02’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Eylül
  13:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE