Superonline Yanlış Bilgilendirme Ve İlgisizlik!

Özge C. |

2014 mart ayında kapımıza gelen Superonline Barış İletişim şubesi saha görevlisi D.. S...tarafından eksik ve yanlış bilgilendirilip TTNET'te taahhütümüz dolmadığı halde Superonline'a geçtik. Bizi üye yapmak için yanlış bilgi veren çalışan yüzünden iki öğrenci cayma bedeli, faiz ve avukat işlemleri olmak üzere 900 liralık bir faturayı ödemek zorunda kaldık.

Defalarca arayıp Superonline müşteri hizmetleriyle, şube yetkilileriyle görüşmeme rağmen sorunumuz çözülmedi. Üstelik şube çalışanları ve müdürü olayı kapatmak için benimle pazarlıkvari konuşmalar yaptılar. Koca firma iki öğrencinin mağduriyetini gidermediği gibi öğrencileri kandırıp zarara sokan çalışan hakkında bir yaptırım da uygulamadı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge C.
  24 Eylül
  13:09

  Öğrencilerin yoğunlukla kullandığı superonline firması tüm uğraşlarımıza rağmen iki öğrencinin mağduriyetini gidermeye yanaşmadı.

 • 16 Eylül
  11:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE