16 Eylül 2014

Superonline Yanlış Bilgilendirme Ve İlgisizlik!

2014 mart ayında kapımıza gelen Superonline Barış İletişim şubesi saha görevlisi D.. S...tarafından eksik ve yanlış bilgilendirilip TTNET'te taahhütümüz dolmadığı halde Superonline'a geçtik. Bizi üye yapmak için yanlış bilgi veren çalışan yüzünden iki öğrenci cayma bedeli, faiz ve avukat işlemleri olmak üzere 900 liralık bir faturayı ödemek zorunda kaldık.

Defalarca arayıp Superonline müşteri hizmetleriyle, şube yetkilileriyle görüşmeme rağmen sorunumuz çözülmedi. Üstelik şube çalışanları ve müdürü olayı kapatmak için benimle pazarlıkvari konuşmalar yaptılar. Koca firma iki öğrencinin mağduriyetini gidermediği gibi öğrencileri kandırıp zarara sokan çalışan hakkında bir yaptırım da uygulamadı.

Özge 194 Okunma

Cevaplar

  • Özge24 Eylül 2014

    Öğrencilerin yoğunlukla kullandığı superonline firması tüm uğraşlarımıza rağmen iki öğrencinin mağduriyetini gidermeye yanaşmadı.

  • Superonline Temsilcisi16 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön