31 Ekim 2016

Superonline Yanlış Bilgi Veriyor.

Superonline internet kullanıcısıyım. İşlerimin yolunda gitmediği zamanlar zarfında birikmiş fatura borcum oluştu. Borcumu ödemek için müşteri hizmetlerini aradığımda aboneliğimin iptal edileceğini ve 700 küsür TL iptal ücreti ödemek zorunda kalacağımı ilettiler. Bende yarın için ödeyebileceğimi ilettim ve bir sorun olup olmayacağını sordum karşımdaki bayana. Oda bir sorun olmayacağını, faturayı ödedikten sonra tekrardan müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini, abonelik iptal ücretini yansımayacağını söyledi.

Bende ona istinaden ertesi gün bütün fatura borcumu kapattım ve müşteri hizmetlerini aradım açtırmak için interneti. Bana bu sefer abonelik iptal ücretinin yatırmam gerektiğini söylediler. Yeniden kullanım hakkı elde edebilmem için bende yetkili bir kişi ile görüşmek istedim. Görüştüğüm yetkili arkadaş önceki görüşmemin ses kaydını dinledi ve kendi çalışanlarının bana yanlış bilgi verdiğini söyledi.

Gökhan 61 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan31 Ekim 2016

  Kendi çalışanlarının hatası olduğunu ve bir sefere mahsus iptal ücretinin alınmayacağını söylediler ve tekrardan abınelik işleminin olacağını söylediler. Aradan 1 hafta geçti arandım 700 TL borcumun olduğunu söylediler bende ödemeyecemi daha önceden bana bilgi verildiğini söyledim kaç ay geçti hala bir ses yok. Kendi hatalarınızdan dolayı yanlış bilgi veridiği için ben o miktarı ödemeyeceğim. Bütün ses kayıtları var ve sosyal medya da paylaşacağım bu yapılanları.

 • Gökhan31 Ekim 2016

  Evet arandım ve hiçbir konuda yardımcı olmadılar. Süreç aynen devam etmektedir. Ses kayıtlarının hepsi bende mevcuttur. Bu sürecte arandığımda abonelik iptal bedelinin iptalinin kabul edilmediği ücretin ödenmesi gerketiğini ondan sonra yeniden kazanım olacağı bılgısı verildi. Bende kabul etmedğimi söyledim orarda tekrardan aranacımın ya da 2 ay sürecin olduğundan bahsedilmedi. Şimdi aradıklarında bana telefondan ulaşılamadıgı ve o ücretin alınmayacagını söylemek için aradıklarını ve 2 ay sürecin gectiğini Yapacak birşelerinin olmadığı söyledıler. Ben bunları kabul etmiyorum ve elımden geldıgınce sosyal medyada paylaşımlarını yapacağım. Ben burada Şikayetvar'a yazdıgım için geri dönüş yapılmıstır. Koskoca şirket bir borcum olmadı halde abonelik iptal bedelinin peşine düşmüş. Hiç kimseye tavsiye etmeyeceğim.

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.10.2016 18:16’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön