Superonline Yanlış Bilgi Veriyor.

Ayla K. |

5**9 no.lu aboneliğim mevcut fakat, henüz Superonline' a geçiş yapmadan telefon görüşmeleri sırasında verilen kampanya taahhütlerinin (telefon ve internet bir arda) hiçbiri doğru uygulamayıp, onlarca kez her tarafı arayıp bir çözüme ulaşamadım. 3 ay içinde cayma hakkımı kullanabileceğimi söyledikleri halde, diğer aramalardan sonuç almayınca bu hakkı kullanmak istedim ve çok yüklü bir para ödemem gerektiğiyle karşı karşıya kaldım.

Şu an mağdurum ve Superonline'ın yanlış uygulamasından dolayı ev telefonum yok. ***'a gittiğimde Superonline'ın bu numarayı taşıma gibi bir yetkisi olmadığını söylediler. Bu nasıl bir kandırmacadır. Superonline' a dair neyim varsa herhangi bir zarar uğramadan iptalini istiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  08:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.09.2016 12:47’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 31 Ağustos
  09:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE