Superonline Yanlış Bilgi Vererek Mağdur Ediyor!

Ufuk D. |

51757*** Müşteri numarası sahibi fiber İnternet kullanıcısıydım. Fakat taşınma nedeni ile , bulunduğum bölgede Fiber alt yapı yoktu. Müşteri hizmetlerini aradım ve benim cihaz kampanyam olduğunu, yalın internete geçersem cihaz kampanyasının bedeli yansıtılır mı diye sordum? Hayır yansımaz diye net bilgi verildi.

Fakat bu ayki faturamda yansıtıldığını gördüm. Bilinçli bir kullanıcıyken, kendi personelleri tarafından, yanlış bilgi verilmesi üzerine mağdur kaldım. Görüşme kayıtları mevcut olup, sorunumun çözülmemesi durumunda işi avukatlarım aracılığı ile yargıya intikal ettireceğimden şüpheniz olmasın.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk D.
  11 Temmuz
  14:27

  Düzeltiğine dair bilgi verildi fakat bu gün için gelen sms doğrultusun\'da hala cihaz bedelinin faturaya yansıdığı ve 48 saat içinde internetimin kesileceği sms bilgisi gelmektedir..Siz\'den ricam bu sorunun biran önce çözülmesidir ki aksi taktir\'de müştteriniz olarak mağdur olacağım. Saygılarımla Ufuk

 • 08 Temmuz
  23:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE