Superonline Yanlış Bilgi Ve İşlem Yapıyor!

Metin Ş. |

13. iş gününde nihayet kurulumu sağlanan internetim 25 mpbs fiber internete başvurduğum halde adresinizde fiber desteklenmiyor diyerek 12 ay taahhütlü 16 mbps yalın internet ile evime geldi. (kurulumdan önce fiber net için Telekom'dan ekiplerin gelmesine rağmen) Eyvallah dedik sözleşmeyi imzaladık.

Ekip gittikten sonra hız testi yaptım ve 5-6 mbps'de hızın süründüğünü gördüm. Çağrı merkezini aradığımda 8 mbps'ye kadar hız sınırlı internet kullandığımı söylediler. Az önce de online işlem merkezinden baktım ve 8 mbps yanında birde 12 değil 24 aylık kampanyaya dahil edilmiş olarak gözüküyorum. Superonline'nın nasıl bir çalışma sistemi var anlamadım. Cayma hakkımı kullanıp iptal ettireceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Ş.
  10 Şubat
  00:35

  Konu araştırılıp geri dönüş yapılacak diye bilgi verildi ama hala arayan yok. İptal kaydı açın dedim fatura geldi. Bu nasıl bir hizmet anlayışı?

 • 31 Ocak
  12:50

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE