Superonline Yanlış Bilgi İle Abonelik İşlemi!

Tuğrul G. |

Yaklaşık 2 ay önce, Superonline yetkilileri tarafından arandım. Bana TTNET ADSL ile olan taahhüdümün bittiğini ve uygun kampanyalarının olduğunu bildirdiler. Ben de verilen bilgiye güvenip işlemi onayladım. Daha sonrasında TTNET tarafından taahhüdüm olduğu tespit edildi ve taahhüt cayma bedeli olarak 337,38 TL ödemem gerektiği söylendi. İşlemin tamamlanabilmesi için bu ücreti ödedim. Ancak sürekli yanlış ve eksik beyanlar yüzünden 2 aydır internetim yok. Her gün defalarca arıyorum ve şikayet ediyorum. Hiçbir şekilde çözüm sağlanamıyor. Hem ödediğim bu 337,38 TL'nin bana firma tarafından geri ödenmesini, hem de en yakın süre içerisinde internetimin sağlanmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  11:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.01.2016 11:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Ocak
  09:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE