Superonline Yanılttı...

Mehmet G. |

Öncelikle Superonline müşteri hizmetleri ne için vardır günlerdir aramama rağmen bir tane müşteri temsilcisiyle henüz konuşamadım hepsi yalan. Türk Telekom'da halen taahhüdüm olmasına rağmen beni arayarak kampanyanız bitti Superonline'a geçiş yapın diye kandırdılar meğer Türk Telekom'daki kampanyam hala bitmemiş. Bir de sözleşme imzalattılar ben Superonline kullanmak istemiyorum başvuru formunu iptal etmelerini istiyorum. Müşteri hizmetlerine bunu söylemek için arıyorum cevap vermiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  18:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.10.2016 11:44’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Ekim
  11:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE