10 Nisan 2013

Superonline Yanıltıldım!

2008 yılından beri abonesi olduğum firma tarafından yanıltılıp borç altına sokuldum. Beylikdüzü Superonline bayiinden N** isimli bir hanımefendi arayıp bana Digiturk'ün Superonline abonelerine kampanyası olduğunu söyledi. Ben kampanyaya katılırsam "hız alanı" uygulamasına geçirileceğimi ve bunu istemediğimi belirttim.

Kendisi bana böyle bir şey olmadığını, hız alanı uygulamasına geçmemin söz konusu olmadığını ve Digiturk'ü 6 ay içinde bedel ödemeden iptal ettirebileceğimi söyledi. Kabul ettiğim kampanya ile birlikte yollanan sözleşmeyi babama imzalattılar. Şuan hem hız alanı uygulamasına tabi oldum hem de iade edersem 1000 küsür liralık bedeli ödemek zorunda olduğumu öğrendim.

Erdem 59 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 19 Nisan 2013

    Halen daha sözleşmenin orjinalini bayiden alıp üzerindeki isim ve imzanın babama ait olduğunu göremeyen bir müşteri ilişkileri ile karşı karşıyayım. Süreci uzatmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz Superonline. Sürece sıfır veriyorum.

  • Superonline Temsilcisi11 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön