Superonline Yanıltıcı Beyan!

Evren O. |

@digiturk nisan sonunda bana vadettikleri paket içeriğini ve Superonline internet paketi yalan çıktı. Önce 16 sinema ve belgesel kanalından bahsediyorlar. Kurulum ücretsiz diyorlar. Kuruluma gelince 30 TL aktivasyon ücreti alıyorlar. Türksat'tan bağlantı yapıyorlar öyle olunca dizi kanalları çıkmıyor. Belgesel ve sinema kanallarının yarısı çıkıyor. Tüm kanalları için eutelsat'tan bağlanmanız gerek 110 TL çanak kurulumu ve paket fiyatı değişecek diyorlar. Tamam iptal etmek istiyorum diyorum ediyorlar fakat Superonline ayrı firma onlarla görüşmem gerektiği söylenmiyor tesadüfen öğrenip arıyorum onlarla 170 TL iptal ücreti istiyorlar beni Superonline'a üye yapan Digiturk bizim konumuz değil Superonline ile görüşün diyor. Şu an hiç nedensiz para harcıyorum ve bunlarla telefonla vakit harcatıyorlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  13:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.05.2016 13:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Mayıs
  13:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE