Superonline Yanıltarak Satış Yaptı!

Hakan Ö. |

Altı ay evvel Turkcell 3'lü paket kampanyasından yararlanarak abone oldum. Abone olurken de özellikle taşınırsam ne olacak ve gittiğim bölgede fiber alt yapı olmazsa diye. Aynı hizmetin yalın olarak devam edeceğini belirttiler.
Bu gün yeni yer için nakil istediğimde bu bölgede hizmetlerinin olmadığını, tek yalın internet vereceklerini ve aynı ücrete 24 ay yeniden taahhüt etmem gerektiğini iptal edersem de kullandığım 4 ay ve 2 ay dondurmam için 530 TL ceza olduğunu öğrendim. Ben de satarken konuşmaları kaydedildiğini belirtiyorlardı. Bunu dinlemelerini söylediğimde biz bayi ile görüşmüşsünüz dinleyemeyiz. Bayi dediği kendi bölge müdürlüğü.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  30 Haziran
  15:49

  Ne bilgisi vermişler benim yazdığım harici çözüm mu bulmuşlar. 530 TL ceza veya 59 yalnızca internet 24 ay taahhüt verecekmişim. Telefon ve TV yok sözleşme yeniden başlayacak. Dün KÜ bilgi aynı

 • 30 Haziran
  14:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 30.06.2015 14:19:49 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 30 Haziran
  10:03

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE