Superonline Yanıltarak Kendine Abone Yapıyor!

Bülent T. |

TTNET internet aboneliğimiz devam ederken 0850900122 numaradan arayarak TTNET ile sözleşme süremizin dolduğu tarafımıza söylenmiş olup Turkcell Superonline kampanya şartları sıralanmış ve kendilerine abone olmamız teklif edilmiştir.

Şartlar daha cazip olduğunu bizde kabul ettik fakat sorun şuradaki TTNET'ten gelen 354 TL fatura ile sözleşme süremizin bitmediğini öğrendik.

Superonline'dan vazgeçmek istediğimizde ise cayma bedeli olarak 600 küsür TL ücret talep edilmiştir. Yaptığımız araştırmada bizi arayan İstanbul'dan bir bayiymiş. Turkcell Süperonline sorunumuzu çözmediği gibi bayii ile ilgili şikayeti dahi kabul etmedi. Bayii ise biz size döneceğiz demesine rağmen arayan olmadı!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent T.
  22 Aralık
  03:39

  Veee aradılar gelen cevap konu ile ilgili alakasız, hatta önce tamam haklısınız dediler sonra pardon yanlış aramışız sizinle ilgili ilk kaydı bulamadık... bulamazsınız tabi ki... beni üye yapan bayi diyorum ama anlamıyorlar veya anlamak istemiyorlar...

 • Bülent T.
  16 Aralık
  20:51

  Sizi bayi abone yapmış biz bu konuda şikayet oluşturamayız verilen cevap bu... olay tüketici hakem heyetine taşınacak anlaşıldı....

 • 13 Aralık
  22:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE