Superonline Yanıltarak Abone Yaptılar!

Sidika G. |

Superonline tarafından aranıp T*** adsl ve telefon hatlarımın Superonline'a aktarımını teklif ettiler. T***'te 12 aylık sözleşmem olduğunu söyledim taahhüt masraflarının da Superonline tarafından karşılanacağını tarafıma sadece 49 TL tutarında aylık Superonline faturası geleceği söylendi kabul ettim. Modem teslim edildi bağlantılarım çok hızlı bir şekilde sağlandı 1 ay sonra T*** 402 TL tutarında bir fatura gönderdi. Aradım T***'i i taahhütnameyi bozduğum için bu faturanın kesildiğini söylediler yani Superonline gibi bir şirket tarafından mağdur edildim aradım siz yanlış anlamışsınız bizim böyle bir taahhüdümüz olamaz dediler. İşlemi yapan bayii telefonlarına ulaşılamıyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sidika G.
  14 Haziran
  15:41

  Dün aramışlar toplantıdaydım açamadım sonra aradım müşteri temsilcisi bilgim yok tekrar arayacaklar dedi arayan yok çözüm süreci içinde puanlamam "0"

 • 11 Haziran
  10:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE