Superonline Yanıltan Kampanya.

Rıdvan A. |

Mart 2015'te halihazırda bulunan TTNET aboneliğimi 3 ay ücretsiz + eski ADSL'den cayma bedelini faturama yansıtarak (hoş onu da direk ödüyoruz dediler) toplam on aya yakın fatura ödemeyecektim damga vergisi diye bir şey varmış bana hiç mi hiç bahsedilmedi. Kurulum da ücretsiz dendi, haberim olmayan 25 liralık faturamı ödemediğim için açma kapama parası faiz maiz derken 3 ay dolmadan 3. ayda da 94,50 fatura sonrasında da 69,90 TL'lik faturalar gelmeye devam etti. Aradım "elimize cayma bedelinin faturasını yollamamışsınız" dediler. 3 kere yolladım hala kem küm açma kapama damga bilmem ne çok pişmanım bir anda 442 TL cayma bedeli ödediğime mi yanayım? 50 TL'lik kampanyadan 69,90 TL'lik faturaya geçişe mi bilemedim.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  16:32

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • 18 Ekim
  09:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE