Superonline Yalın İnternetimi Bir Türlü Bağlamıyor.

Aydın K. |

28.05.2014 tarihinde Superonline adsl üzerinden 2 yıllık yalın internet için taahhüt imzaladım. Bölgede altyapı olarak Türk Telekom kullanıldığı için Telekom'dan binaya gelip bağlantı yapmaları gerekiyor. Yasal süresi 7 gün olduğu söylendi. Fakat sayısız aramalarıma rağmen yetkililer gelip bağlantımı yapmıyorlar.

Superonline'ı aradığımda Türk Telekoma not düşmek talep açmak dışında hiçbir şey yapamıyorlar. Türk Telekomu ttneti aradığımdaysa bildirimi benim değil Superonline'ın yapması gerektiğini söyleyip yardımcı olmadan telefonu kapatıyorlar. Haftalardır bağlantı bekliyorum. Şirket olarak işi yokuşa sürüyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın K.
  17 Haziran
  17:23

  Telekomun yönlendirmesimi bilmiyorum ama daha önceki kiracı tarafından kullanılan 16 yıllık binada dairemde hat olmadığı söylendi superonline tarafından. Bu kanıyada telekom yetkililerinin böyle bildirdiğini söyleyerek bana ilettiler. oysaki binayada telekom yetkilileri daha dün teşrif ettiler. ve bende superonline çözüm üretemediğinden iptal etmiş bulunmuştum aboneliği. yeni abonelik açtırmak zorunda kaldım ve superonline yetkilileri aynı sürecin en baştan işleyeceğini bildiriyorlar. umarım gene haftalarca beklemek durumunda kalmayacağım.

 • 13 Haziran
  21:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE