Superonline Yalın ADSL Sorunu Çözülmüyor.

Gülseren A. |

Taşındığım Maltepe semtinde Turkcell TV ve Superonline kullanmaya başladım, daha sonra taahhüdüm olduğundan dolayı evime geri dönünce yalın ADSL'e geçtim, bir aydan fazladır çözüm sağlayamıyorlar. Defalarca elektrikçi çağırın sinyal geliyor dedikleri halde eve beş kere elektrikçi geldi aldığı para her defasında 50 TL'ye dondurmak istediğimi söyledim faturanızı ödeyin dediler. Sisteme girdiğimde Turkcell TV'yi iade edin dediler, iade ettim ama donduramıyorum. Bir haftadan fazladır sistemde görünüyor silmediler, bir firma elektrikçi çağırın diyip konuyu başından atarak nasıl çözüme gidiyor anlamıyorum ve hala umursamaz oldukları için evimizde şu an internet yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  15:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.07.2015 15:05 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Gülseren A.
  01 Temmuz
  11:18

  Hala kimse aramadı

 • Gülseren A.
  30 Haziran
  17:11

  Üstüne bir de bugün teslim etdiğim cihazların ödemesini istemek için beni aradılar
  Süperonline siz insanların başına gelebilcek en büyük
  Beni aramalarını bekliyorumki sistemden fatura düşsün hani ilgileniyordun en kısa sürede cevap verecektiniz, işiniz gücünüz para anca para için ararsınız olmayan borcumu istemek için üstelik

 • Gülseren A.
  30 Haziran
  12:12

  Hala bir dönüş olmadı... .

 • Gülseren A.
  29 Haziran
  16:17

  Sonuç alacağımı zannetmiyorum ama sizden biraz acele edip dondursanız o bile bana yeter

 • 29 Haziran
  13:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE