Superonline Yaklaşık Bir Aydır İnternetim Yok.

Ayşe Ç. |

Bir ay önce müşteri hizmetlerinden arayıp, "taahhüdünüz bitti yeni bir kampanya önerelim yenileyelim" dediler, "tamam "dedim. Birkaç gün sonra internetim gitti. Defalarca müşteri temsilcileriyle görüşüp arıza bildirimi yapmama rağmen durum değişmedi. Her görüştüğüm temsilci başka bir şey söyledi. Üyelik iptali için görüştüğüm temsilci "teknik ekip yollayalım 24 saat içinde çözülür" dedi. 48 saat geçti, bugün aradılar. "Teknik ekip yollayalım" dediler yine. "Zaten yollanacak denmişti yollanmadı" dedim. "Görüştüğünüz arkadaşımın buna yetkisi yok" denildi. Kimin ne yetkisi var, kim ne biliyor belli değil. Bir aydır problemi çözmediler. İptal ettirmek istedim cayma bedeli 519 TL istendi. Sebebini sordum taahhüdünüz bitmeden yine taahhüt vermişsiniz denildi. Bir ay önce taahhüdünüz bitti diye arayıp şimdi bana taahhüdünüz bitmeden iptal edeceğiniz için 519 TL ödeyeceksiniz deniyor. Bu düpedüz aldatmadır.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  14:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.10.2016 17:58’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Ekim
  09:38

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE