26 Ekim 2016

Superonline Web TV Paketinin İptalini İstedim Tüm Aboneliğimi İptal Ettiler...

19.08.2016 tarihinde Superonline müşteri hizmetlerini, aboneliğime eklenen web TV paketinin iptali için aradım. Bu isteğimle başlayan süreçte önce alo yaz kampanyamı, sonra ADSL aboneliğimi iptal ettiler ve yeniden de tesis edemiyorlar. Konuyla ilgili BTK şikayetlerime cevap vermeye tenezzül etmedikleri gibi müşteri hizmetleri neden işlemlerimin yapılmadığına dair bana hiçbir açıklama yapmıyor. Kampanyamı iptal ettikleri için telefon hizmetim Türk Telekom'a döndü ve fatura çıktı. Web TV paketinin ücretini 1 ay daha fazla aldılar. Üstüne ADSL aboneliğimi iptal ettikleri tarihten itibaren ne kadar ücretlendirme yapılacağı konusunda hiçbir fikrim yok. Müşteri hizmetlerinde ekstra sıkıntılı durumları değerlendirmeye alıp takip eden bir birim yok. Var olduğunu söylüyorlar ama erişemiyorum. Tam 2 aydır müşteri hizmetleri aramalarının ve zaman kaybının haddi hesabı yok.

Hatice 47 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi01 Aralık 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Hatice03 Kasım 2016

  Superonline sorunu çözmek için herhangi bir şey yapmadığı gibi BTK'ya yaptığım şikayete şaka gibi cevap vermiş. "Şikayetlerin abonelik sözleşmesi imzalayan abonelerin kendisi tarafından iletilmesi halinde değerlendirilebildiği hususunu bilgilerinize sunarız. " diyorlar. 65 yaşındaki babamın bunlarla uğraşması çok mümkün sanki. Abonenizin bu soruna çözümü servis sağlayıcısını değiştirmek oldu Superonline. Gerçi abonelerinizin memnuniyetini ne kadar önemsediğinizi gördük.

 • Hatice02 Kasım 2016

  Superonline hala dönüş yapmadı. Her gün mesaj atıyorlar takip ediliyor diye, herhangi bir gelişme yok. Bundan sonra servis sağlayıcımı değiştirip uğrattıkları zararlarla ilgili Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

 • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön