27 Şubat 2015

Superonline Vestel Tablet Kampanyası.

Ayda 15 TL olan Vestel tablet kampanyası için defalarca Superonline çağrı merkezinden arandım. Artık bu baskıdan bıktığımdan bir yoğun bir anımda tamam gönderin demek zorunda kaldım. Cihazı fiziksel olarak cihazı nerede görebileceğim hakkında bana bilgi verilmedi. Sadece resmi güzel gözüküyordu. Superonline Nova Bilişim yetkilisi 3 gün önce cihazı getirdi.

Bu arada elinde bulundurduğu kağıtları acelece imza attırdı. Bir adet kopyasını ve fatura vermedi. Cihazı görünce beğenmedim iade etmek istedim. Çağrı merkezi böyle uygulamanın olmadığını, imza attın artık seni yanılttık yapacak bir şeyin gibi bir durum yarattı. Cihaz bana 15*24 360 TL'ye gelmiş oluyor. Haksız kazanç durumu var.

Haluk 135 Okunma

Cevaplar

  • Haluk27 Şubat 2015

    Bir tüketici olarak, bazı haklar var. Üründen memnun kalmadım. Ne kadar da kendi çıkarınıza olan tahahütnameleri imzalatsanız da, bir müşteri olarak memnuniyetsizlik söz konusu. Hukuki yollara başvuracağım. Haddinden fazla olan haksız bir kazanç elde ettiğiniz 360 liralık bir ürün için Superonline'nin böyle aciz bir duruma düşmesi gerçekten komik. İnsanları bu şekilde kazıklamanız çok ayıp ve yazık. Hemen nova bilişimden gerekli arkadaşların yönlendirilip cihazın geri alınmasını rica ederim.

  • Superonline Temsilcisi27 Şubat 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön