Superonline Vermediği İnternete Fatura Kesiyor.

Pinar K. |

Eşim T.. K.. adına kayıtlı 545400** abone no'lu Superonline hattımız var. Haziran 3-4'ü gibi internetimiz kesildi. Kesildiği andan itibaren en az 9-10 defa destek hattı ile görüştük. Her seferinde alt yapıdan ya da bina içi tesisattan kaynaklı dediler. 2 defa Telekom gelip baktı, 2 defada elektrikçi getirip kontrol ettirdik. Her ikisi de sorun yok dedi fakat destek hattı kayıtlarına sürekli sorun müşteri kaynaklı diye yazılmış.

En son 0850-2220222 no'dan az önce konuştuğumuz S.. Hanım da 3 Haziran'dan itibaren hiçbir veri alışverişi olmadığını kayıtlarından onayladı. Sonuç olarak biz 1 ay boyunca interneti kullanmadığımız halde bize çıkarılan 53.80 TL'lik faturaya itiraz hakkımız olmadığını söyledi. En büyük diye bildiğimiz mobil firması Turkcell Superonline ne sorun çözüyor, ne sorun takibi yapıyor ama vermediği hizmetin parasını istiyor. Superonline aldığımıza çok pişmanız.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  10:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.07.2016 10:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Pinar K.
  22 Temmuz
  23:24

  Çalışan kablo değiştirildi ve her ne işlem yapıldıysa şu an internetimiz açıldı. Ama hâlâ fatura iptali ya da geri ödeme olmadı. Bizim asıl sıkıntımız da bu. Almadığmız hizmetin parasını ödedik ve iadesini istiyoruz.

 • Pinar K.
  18 Temmuz
  10:46

  1 haftadır yine teknik servis gönderiyoruz yalanı ile oyalanıyoruz. Ama gelen yok. Ayrıca verilmeyen hizmetin faturasının iptali ile ilgili hiçbir islemde yapılmadı. Biz almadığmız hizmetin faturasını ödemek istemiyoruz. Ayrıca bundan sonra da internet hizmeti alamayacaksak aboneligimizi iptal etmek istiyoruz. Artık yetkili biri bize ulaşsın ve sorunu çözsün. çağrı merkezi kayıt alıp (o da yalan yanlış) bizi sallayıp ertelemekten başka bir şey yapmıyor.

 • Pinar K.
  09 Temmuz
  10:27

  Biz hâlâ interneti kullanamiyoruz. Ve her arıza bildiriminde söylenen bu. Fakat 3 aramadan 1ine dönülüyor. O da bizden kaynaklı değil diye kestirip atıyorsunuz. En son 27 Haziran'da teknik ekip Göndereceğinizi söylediniz. O da yalan oldu. Sattığı ürüne böyle ilgisiz firma görmedim. Sizin için fatura ödendi mi sıkıntı yok. Ama aldığınız paranın karşılığında hizmet verdiniz mi, hakettiniz mi hiç önemli değil. Nasıl olsa müşteri sözleşme yaptı. Iptal etti mi cezalı öder mantığı var. Herhalukarda tek taraflı ve sizin çıkarınıza olan düzeninizi kurmuşsunuz. Aldığımıza pişmanız. Ve herkese de bu şekilde reklamınızı yapıyoruz.

 • 09 Temmuz
  09:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE