09 Temmuz 2016

Superonline Vermediği İnternete Fatura Kesiyor.

Eşim T.. K.. adına kayıtlı 545400** abone no'lu Superonline hattımız var. Haziran 3-4'ü gibi internetimiz kesildi. Kesildiği andan itibaren en az 9-10 defa destek hattı ile görüştük. Her seferinde alt yapıdan ya da bina içi tesisattan kaynaklı dediler. 2 defa Telekom gelip baktı, 2 defada elektrikçi getirip kontrol ettirdik. Her ikisi de sorun yok dedi fakat destek hattı kayıtlarına sürekli sorun müşteri kaynaklı diye yazılmış.

En son 0850-2220222 no'dan az önce konuştuğumuz S.. Hanım da 3 Haziran'dan itibaren hiçbir veri alışverişi olmadığını kayıtlarından onayladı. Sonuç olarak biz 1 ay boyunca interneti kullanmadığımız halde bize çıkarılan 53.80 TL'lik faturaya itiraz hakkımız olmadığını söyledi. En büyük diye bildiğimiz mobil firması Turkcell Superonline ne sorun çözüyor, ne sorun takibi yapıyor ama vermediği hizmetin parasını istiyor. Superonline aldığımıza çok pişmanız.

Pinar 33 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi23 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.07.2016 10:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Pinar22 Temmuz 2016

  Çalışan kablo değiştirildi ve her ne işlem yapıldıysa şu an internetimiz açıldı. Ama hâlâ fatura iptali ya da geri ödeme olmadı. Bizim asıl sıkıntımız da bu. Almadığmız hizmetin parasını ödedik ve iadesini istiyoruz.

 • Pinar18 Temmuz 2016

  1 haftadır yine teknik servis gönderiyoruz yalanı ile oyalanıyoruz. Ama gelen yok. Ayrıca verilmeyen hizmetin faturasının iptali ile ilgili hiçbir islemde yapılmadı. Biz almadığmız hizmetin faturasını ödemek istemiyoruz. Ayrıca bundan sonra da internet hizmeti alamayacaksak aboneligimizi iptal etmek istiyoruz. Artık yetkili biri bize ulaşsın ve sorunu çözsün. çağrı merkezi kayıt alıp (o da yalan yanlış) bizi sallayıp ertelemekten başka bir şey yapmıyor.

 • Pinar09 Temmuz 2016

  Biz hâlâ interneti kullanamiyoruz. Ve her arıza bildiriminde söylenen bu. Fakat 3 aramadan 1ine dönülüyor. O da bizden kaynaklı değil diye kestirip atıyorsunuz. En son 27 Haziran'da teknik ekip Göndereceğinizi söylediniz. O da yalan oldu. Sattığı ürüne böyle ilgisiz firma görmedim. Sizin için fatura ödendi mi sıkıntı yok. Ama aldığınız paranın karşılığında hizmet verdiniz mi, hakettiniz mi hiç önemli değil. Nasıl olsa müşteri sözleşme yaptı. Iptal etti mi cezalı öder mantığı var. Herhalukarda tek taraflı ve sizin çıkarınıza olan düzeninizi kurmuşsunuz. Aldığımıza pişmanız. Ve herkese de bu şekilde reklamınızı yapıyoruz.

 • Superonline Temsilcisi09 Temmuz 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön