Superonline Vermediği Hizmet İçin İcra Göndermiş.

Serdar B. |

Eski adresimde Superonline internet kullanıyordum. Superonline yetkilileri yeni taşındığım adreste fiber altyapı olmadığını söyleyip iptal etmem gerektiğiniz söylediler. Bende defalarca dilekçe yazıp gönderdim ama üyeliğimi iptal edemediler. Beni sürekli borcumdan dolayı arayan Olcan Hukuk Bürosuna da olayı defalarca anlatıp, dilekçemi onlara da gönderdim. İptal dilekçemi faks gitmiyor dediler diye bir de üstüne mail attım. Maili kabul edemiyoruz gibi bir bahaneyle dilekçemi kabul etmeyip, tarafıma icra göndermişler. Yeni taşındığım adreste hiçbir şekilde Superonline'nin internetini kullanmadım.

Bu yüzden kurumun sürekli beni taciz etmesinden ve icra göndermesinden rahatsız oluyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  14:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.08.2016 14:30’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Temmuz
  11:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE