Superonline Verilmeyen Hizmet ve Giderilemeyen Arızalar!

Phoebus-Murat A. |

Superonline olarak sağlıklı bir bağlantı verme taahhüdü vermenize rağmen kullanmaya başladığımdan beri devamlı sorun yaşıyorum. En son dün 11 Mart 2016 akşam üstü kopan internet bağlantısı 24 saatten fazla geçmesine rağmen 12 Mart 2016 saat 17.45 itibarıyla halen onarılamadı. 24 saattir evde ne internet, ne televizyon ne de telefon var.

Konuyla ilgili defalarca çağrı merkezinizi aramama rağmen ve saha ekiplerinizin sorunun apartman girişinde ki switch'te olduğunu söyleyip halen onaramadılar, sorun devam etmektedir. Tüm tüketicilerin medya reklamları ile kandırıldığı ortada. Superonline kendisinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle veremediği hizmetin ücretini tüketicilerden tahsil etmekte ve haksız kazanç sağlamaktadır.

Konuya nasıl çözüm bulunacak bilmiyorum. Sanırım kısa zamanda çözüm bulunmazsa ayıplı hizmet verdiğiniz için hukuki yollara. Başvurmak durumunda kalacağım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  09:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.03.2016 ’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 14 Mart
  09:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE