14 Mart 2016

Superonline Verilmeyen Hizmet ve Giderilemeyen Arızalar!

Superonline olarak sağlıklı bir bağlantı verme taahhüdü vermenize rağmen kullanmaya başladığımdan beri devamlı sorun yaşıyorum. En son dün 11 Mart 2016 akşam üstü kopan internet bağlantısı 24 saatten fazla geçmesine rağmen 12 Mart 2016 saat 17.45 itibarıyla halen onarılamadı. 24 saattir evde ne internet, ne televizyon ne de telefon var.

Konuyla ilgili defalarca çağrı merkezinizi aramama rağmen ve saha ekiplerinizin sorunun apartman girişinde ki switch'te olduğunu söyleyip halen onaramadılar, sorun devam etmektedir. Tüm tüketicilerin medya reklamları ile kandırıldığı ortada. Superonline kendisinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle veremediği hizmetin ücretini tüketicilerden tahsil etmekte ve haksız kazanç sağlamaktadır.

Konuya nasıl çözüm bulunacak bilmiyorum. Sanırım kısa zamanda çözüm bulunmazsa ayıplı hizmet verdiğiniz için hukuki yollara. Başvurmak durumunda kalacağım.

Phoebus-Murat 35 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi15 Mart 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.03.2016 ’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi14 Mart 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön