Superonline Verilmeyen Hizmet ve 25 Günde Bağlanmayan İnternet!

Gökmen C. |

24 Aralık 2015 tarihinde devir aldığım internet hala bağlanmadı önce adres te bir yanlışlık oldu dendi arayarak düzelttik dediler ama 4 kez daha yanlış adrese gittiler her seferinde adresi düzelttik dedikleri halde yine yanlış adrese gittiler sonunda adresi zorda olsa düzelttik, bu sefer de adresimize gelmeleri çok uzun sürdü.

Bu arada bize bir de kullanamadığımız internetin faturası geldi. Son aramamızda Türk Telekom'un geldiğini ama Superonline' a bilgi vermediği için sinyal veremeyeceklerini söylüyorlar, en az 20 kez müşteri temsilcisine görüştük ama hala çözüm bulamadılar, nasıl bir kurumsal firma hala anlamış değilim, bir de televizyonda reklam veriyorlar...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  12:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.01.2016 12:14 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Ocak
  09:23

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE